FURNITURE / Tables / Coffee table 5911745

nr 591 1745

COFFEE TABLE

mahogany, Gustavian style, length: 100, width: 60, height: 60, wear, damages.

mahogny, Gustaviansk stil, längd: 100, djup: 60, höjd: 60

Condition: slitage, skador

100

SEK 100

Monday July 27 2009
at 18:59:19

24/7 12:43:11 1      Vinnande bud

Den Gustavianska stilen